Příběh značky Aloe Plus Lanzarote se začíná psát v roce 2007 na malebném Kanárském ostrově Lanzarote, kde skupina nadšených lidí začala vyrábět 100% přírodní produkty využívající blahodárné účinky zázračné rostliny aloe vera.

Existence této mladé společnosti byla plná inovací a odhodlání jít odlišnou cestou, než ostatní kosmetické firmy. Ve spolupráci se sesterskou společností Atlantic Cosmetics je průkopníkem při aplikaci vínové terapie. Společně s aloe vera se společnost pustila také do aplikace vysoce kvalitní oceánské soli s terapeutickým účinky pro výrobu řady kosmetiky a make-upu.

V naši nabídce naleznete také produkty obsahující vulkanický popel, který je pro tyto Kanárské ostrovy charakteristický.

Kosmetické přípravy a doplňky stravy Aloe Plus Lanzarote jsou distribuovány do celého světa a jako oficiální distributor tyto produkty aktuálně zasíláme na území Česka, Slovenska, a Maďarska. 

Společnost Aloe Plus Lanzarote v současné době zaměstnává více než 70 lidí a velice brzy se stala lídrem v kosmetickém odvětví, a to nejen na ostrově Lanzarote, ale i v Evropě.

V 16 zařízeních, která jsou otevřeny v různých částech Kanárských ostrovů se návštěvníci mohou dozvědět více o historii a vlastnostech Aloe Vera. Rostliny, která má ty nejlepší podmínky pro pěstování na Kanárských ostrovech.

Společnost Aloe Plus Lanzarote provozuje 5 muzeí, které se nacházejí v Lanzarote obci Haria, Yaiza, Teguise (Arrieta, Punta Mujeres, Yaiza a La Graciosa) a v obci La Esperanza na ostrově Tenerife.

Tato střediska byla klasifikována jako střediska turistického a kulturního významu. Tato muzea patří mezi místa, které prostě musíte na sopečných ostrovech navštívit.